Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Informace ke COVID-19

Testovací centra

POZOR!

Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR ve středu 4. 5. 2022 o ukončení pandemické pohotovosti. V této souvislosti od 5. května 2022 zaniká nárok na jeden preventivní PCR test měsíčně zdarma. Nadále lze zdarma podstoupit pouze diagnostický PCR test, a to v případě, že lékař zhodnotí Váš zdravotní stav a vystaví Vám žádanku, ev. žádanku vystaví Krajská hygienická stanice. Kdokoli se může nechat otestovat jako samoplátce.

 

V Libereckém kraji mají platné povolení k testování na COVID-19 níže uvedení poskytovatelé zdravotních služeb s vlastním rezervačním systémem. Aktuální provozní dobu, místo a druh testování je však nutné ověřit přímo na stránkách konkrétního poskytovatele.

 

Scimed Biotechnologies, s.r.o., Rezervace PCR a antigenní testy COVID-19 - SCIMED Biotechnologies

Synlab czech s.r.o., Testování na koronavirus (COVID-19) pro samoplátce. Otestovat se může kdokoliv na vybraných odběrových pracovištích SYNLAB (Praha, Brno, Plzeň, Budějovice, Znojmo, Liberec). Nabízíme dva testy, přímý průkaz infek. koronaviru PCR a na protilátky covid-19.: SYNLAB.cz

MUDr. Michal Bábíček, Termíny | mamtest.cz PCR test zdarma Antigenní test zdarma Doktor do kapsy (zarezervujse.cz)

EUC Klinika Liberec s.r.o., Oddělení – EUC Klinika Liberec | EUC

 

Objednání testu COVID-19 lze provést z odkazu na webových stránkách Libereckého kraje https://www.kraj-lbc.cz/. Odběrové místo lze dohledat zde https://testovani.uzis.cz/.